Keuken Kampioen Divisie 2019-2020

Reguliere competitie

Speelronde 2

Vrijdag 16 augustus

20:00
Logo NAC Breda
Logo Helmond Sport
-
-
Fox Sports 3
Fox

Maandag 19 augustus

20:00
Logo Ajax
Logo NEC
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 3

Vrijdag 23 augustus

20:00
Logo Roda JC Kerkrade
Logo NEC
-
-
Fox Sports 2
Logo NAC Breda
Logo SC Cambuur
-
-
Fox Sports 3

Maandag 26 augustus

20:00
Logo PSV
Logo MVV Maastricht
-
-
Fox
Fox Sports 1

Speelronde 4

Vrijdag 30 augustus

20:00
Logo FC Volendam
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 3
Fox

Speelronde 5

Zaterdag 7 september

18:30
Logo Telstar
Logo SC Cambuur
-
-
Fox Sports 1
Fox
20:45
Logo Go Ahead Eagles
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 1
Fox

Zondag 8 september

12:15
Logo Helmond Sport
Logo FC Eindhoven
-
-
Fox Sports 1
Fox
14:30
Logo Roda JC Kerkrade
Logo TOP Oss
-
-
Fox Sports 1
Fox
16:45
Logo Almere City
Logo FC Volendam
-
-
Fox Sports 1
Fox

Speelronde 6

Vrijdag 13 september

20:00
Logo Excelsior
Logo Almere City
-
-
Fox Sports 2
Logo De Graafschap
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 3

Maandag 16 september

20:00
Logo NEC
Logo De Graafschap
-
-
Fox Sports 1
Fox

Speelronde 7

Vrijdag 20 september

20:00
Logo NAC Breda
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 3
Fox

Maandag 23 september

20:00
Logo PSV
Logo SC Cambuur
-
-
Fox Sports 1
Fox

Speelronde 8

Vrijdag 27 september

20:00
Logo Roda JC Kerkrade
Logo De Graafschap
-
-
Fox Sports 3
Fox

Maandag 30 september

20:00
Logo FC Utrecht
Logo Helmond Sport
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 9

Vrijdag 4 oktober

20:00
Logo SC Cambuur
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 3
Logo De Graafschap
Logo Almere City
-
-
Fox Sports 5
Fox Sports 8
Logo NAC Breda
Logo NEC
-
-
Fox Sports 7

Speelronde 10

Vrijdag 11 oktober

20:45
Logo MVV Maastricht
Logo SC Cambuur
-
-
Fox Sports 1
Fox

Zaterdag 12 oktober

18:30
Logo TOP Oss
Logo Telstar
-
-
Fox Sports 1
Fox
20:45
Logo Roda JC Kerkrade
Logo Helmond Sport
-
-
Fox Sports 1
Fox

Zondag 13 oktober

12:15
Logo FC Volendam
Logo FC Den Bosch
-
-
Fox Sports 1
Fox
14:30
Logo Excelsior
Logo FC Dordrecht
-
-
Fox Sports 1
Fox

Maandag 21 oktober

20:00
Logo NAC Breda
Logo De Graafschap
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 11

Vrijdag 18 oktober

20:00
Logo FC Eindhoven
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 3
Logo SC Cambuur
Logo TOP Oss
-
-
Fox Sports 2

Speelronde 12

Vrijdag 25 oktober

20:00
Logo Roda JC Kerkrade
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 3
Fox

Speelronde 13

Vrijdag 1 november

20:00
Logo De Graafschap
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 3
Fox

Maandag 4 november

20:00
Logo Ajax
Logo FC Volendam
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 14

Vrijdag 8 november

20:00
Logo Roda JC Kerkrade
Logo SC Cambuur
-
-
Fox
Fox Sports 3

Speelronde 15

Vrijdag 15 november

20:00
Logo FC Dordrecht
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 1
Fox

Zondag 17 november

12:15
Logo Telstar
Logo Go Ahead Eagles
-
-
Fox Sports 1
Fox
14:30
Logo FC Den Bosch
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 1
Fox
16:45
Logo SC Cambuur
Logo Almere City
-
-
Fox Sports 1
Fox

Maandag 25 november

20:00
Logo AZ
Logo De Graafschap
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 16

Vrijdag 22 november

20:00
Logo FC Eindhoven
Logo SC Cambuur
-
-
Fox Sports 2
Logo NAC Breda
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 3
Fox

Speelronde 17

Vrijdag 29 november

20:00
Logo FC Volendam
Logo NEC
-
-
Fox Sports 3
Fox

Maandag 2 december

20:00
Logo FC Utrecht
Logo Almere City
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 18

Vrijdag 6 december

20:00
Logo FC Eindhoven
Logo FC Volendam
-
-
Fox Sports 3
Fox
Logo Ajax
Logo Roda JC Kerkrade
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 19

Vrijdag 13 december

Speelronde 20

Vrijdag 20 december

20:00
Logo FC Volendam
Logo De Graafschap
-
-
Fox Sports 3
Fox

Speelronde 21

Vrijdag 10 januari

20:00
Logo SC Cambuur
Logo FC Volendam
-
-
Fox Sports 2
Fox
Logo De Graafschap
Logo FC Utrecht
-
-
Fox Sports 3

Zondag 12 januari

12:15
Logo Roda JC Kerkrade
Logo MVV Maastricht
-
-
Fox Sports 1
Fox
14:30
Logo Go Ahead Eagles
Logo Almere City
-
-
Fox Sports 1
Fox
16:45
Logo NEC
Logo FC Den Bosch
-
-
Fox Sports 1
Fox

Maandag 13 januari

20:00
Logo PSV
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 22

Maandag 20 januari

20:00
Logo Ajax
Logo FC Dordrecht
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 23

Vrijdag 24 januari

20:00
Logo NEC
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 3
Fox

Maandag 27 januari

20:00
Logo PSV
Logo Excelsior
-
-
Fox Sports 1

Maandag 2 maart

20:00
Logo AZ
Logo Almere City
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 24

Vrijdag 31 januari

20:00
Logo NEC
Logo SC Cambuur
-
-
Fox Sports 3
Fox

Maandag 3 februari

20:00
Logo Ajax
Logo Go Ahead Eagles
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 25

Vrijdag 7 februari

20:00
Logo NAC Breda
Logo TOP Oss
-
-
Fox Sports 3
Fox

Maandag 10 februari

20:00
Logo FC Utrecht
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 26

Vrijdag 14 februari

20:00
Logo Almere City
Logo SC Cambuur
-
-
Fox Sports 3
Fox

Maandag 17 februari

20:00
Logo Ajax
Logo NAC Breda
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 27

Vrijdag 21 februari

20:00
Logo Go Ahead Eagles
Logo NEC
-
-
Fox Sports 3

Maandag 24 februari

20:00
Logo FC Utrecht
Logo FC Volendam
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 29

Vrijdag 6 maart

20:00
Logo FC Volendam
Logo Ajax
-
-
Fox Sports 3

Maandag 9 maart

20:00
Logo AZ
Logo SC Cambuur
-
-
Fox Sports 1

Speelronde 30

Vrijdag 13 maart

Maandag 16 maart